Okresní kolo v basketbalu – skupina C

AktualityUncategorizedKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Okresní kolo v basketbalu – skupina C

Ve pondělí 13. května se výběr našich starších kluků druhého stupně zúčastnili okresního kola v basketbalu, který se konal na hale Rosnička v Žabovřeskách, toto okresní kolo bylo rozlosováno do několik dní na jednotlivé skupiny. Naši školu reprezentovali J. Rosický, J. Střelec, P. Mikolín, A. Peška, R. Tvrdý, P. Sýkora, M. Hlaváč a M. Nečas. V základní skupině jsme porazili ZŠ Čejkovickou a padli s Gymnáziem Vídeňská košem v posledních vteřinách zápasu, do zápasu o postup do závěrečné finalové skupiny jsme se utkali s ZŠ Novolíšeňskou, která měla ve svém kádru hochy z brněnských basketbalových týmů, naši kluci (většina hraje korfbal) ovšem vzdorovala statečně a nedala soupeři nic zadarmo, prohráli jsme o 6 bodů, ale za předvedený výkon se nemáme za co stydět, což uznal i soupeř. Děkuji chlapcům za předvedený výkon a jejich vzorné reprezentování školy.

Mgr. Lukáš Chmel

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz