• nejnovější příspěvky

    • Zlatý slavík ve školní družině

      2.2.2024

      Dne 23. ledna 2024 proběhla ve školní družině pěvecká soutěž ZLATÝ SLAVÍK, pod vedením paní vychovatelky Kataríny Ungárové.  Do soutěže se přihlásilo celkem 25...   číst dále

    • Projektový den

      2.2.2024

    • Informace

      26.1.2024

      Pololetní prázdniny Pátek 1. 2. 2024 Jarní prázdniny 5. – 9. 2. 2024 Školní družina i školní jídelna budou v průběhu pololetních i jarních prázdnin...   číst dále

    • Místní akční plán rozvoje vzdělávání ve městě Brně IV

      18.1.2024

    • Vánoční turnaj

      4.1.2024

      Posledních dva školní dny kalendářního roku byly na druhém stupni už tradičně věnovány mezitřídnímu turnaji v míčových hrách. Třídní týmy, do kterých se musela zapojit...   číst dále

    • Silový čtyřboj

      2.1.2024

      Ve středu 13. 12. 2023 se naši žáci druhého stupně zúčastnili přeboru Jihomoravského kraje v silovým čtyřboji, který se konal na SŠ polytechnická v...   číst dále

    • Výtvarná soutěž ve ŠD

      27.12.2023

      V měsíci prosinci proběhla ve školní družině výtvarná soutěž na téma: ANDĚL. Z každého oddělení byly vybrány 2 vítězné obrázky: 1.ODDĚLENÍ: Viktorie Tvrdá,Alois Kyjovský...   číst dále

    • Přání

      22.12.2023

      Vážení rodiče, dovolte nám popřát Vám i Vašim dětem krásné prožití vánočních svátků a hodně zdraví a životního optimismu v roce 2024. Kolektiv pedagogů...   číst dále

    • Čertovské odpoledne ve školní družině 

      15.12.2023

      Na školním hřišti proběhlo zábavné sportovní odpoledne. Po splnění všech disciplín čekala na děti sladká odměna. Sněhohrátky ve ŠD 

    • Rozsvícení stromu na SNP

      9.12.2023

      V pondělí 4.12.2023 nechyběla opět školní družina při rozsvícení vánočního stromu na náměstí SNP.  Vystoupilo celkem 20 děti pod vedením p.vychovatelky Kataríny Ungárové a...   číst dále

  • Nadcházející události

  • Školní třídy

  • Jídelníček

    26. února - 1. března 2024
    Pondělí
    Polévka gulášová s bramborem 1,
    Táč s ovocem 1, 3, 7
    Jahodový nápoj - ochucené mléko - voda 7
    Úterý
    Polévka z míchaných luštěnin 1
    Krůtí nudličky na paprice a rajčatech, brambory, ovoce 1
    Čaj s citrónem - voda
    Středa
    Polévka zeleninová se sýrovými nočky 1, 3, 7, 9
    Vepřové kostky na kmíně, těstoviny, polníček 1
    Mandarinkový sirup - voda
    Čtvrtek
    Polévka dyňová s kuličkami 1, 3, 7
    Obalovaná ryba, bramborová kaše, šopský salát 1, 3, 4, 7, 12
    Dětská cola – voda
    Pátek
    Polévka rajská s rýží 1
    Vepřové výpečky, dušený špenát, bramborový knedlík 1, 3, 7
    Ledový čaj – voda

    19. února - 23. února 2024

    Pondělí
    Polévka česneková s bramborem 1
    Boloňské špagety s masem a sýrem, ovoce 1, 7
    Čaj s citrónem – mléko - voda 7
    Úterý
    Polévka hovězí vývar s opečenou těstovinou 1, 9
    Vařené vejce, koprová omáčka, vařený brambor 1, 3, 7
    Zimní punč – voda
    Středa
    Polévka zeleninová s nočky 1, 3, 9
    Dušená šunka, hrachová kaše, chléb zábrdovický, okurek 1, 12
    Nápoj kiwi - voda
    Čtvrtek
    Polévka špenátová s kuličkami 1, 3, 7
    Krůtí maso v těstíčku, brambory, salát z červeného zelí 1, 3, 7, 12
    Pomerančový džus - voda
    Pátek
    Polévka krémová rybí se zeleninou a fridátky 1, 4, 7
    Kuřecí nudličky na sušených rajčatech, rýže, Lipánek 1, 7
    Meruňkový džus - voda

    Seznam alergenů

  • Zvonění

    1. hodina 08:00 08:45
    2. hodina 08:55 09:40
    3. hodina 10:00 10:45
    4. hodina 10:55 11:40
    5. hodina 12:00 12:45
    6. hodina 12:55 13:40
    7. hodina 13:50 14:35
    8. hodina 14:45 15:30

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz