Obvodní kolo atletických závodů na VUT stadionu: Skvělé výsledky i přes deštivé počasí

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Obvodní kolo atletických závodů na VUT stadionu: Skvělé výsledky i přes deštivé počasí

Dne 3. května 2024 se na VUT stadionu konalo obvodní kolo atletických závodů, které přineslo naší škole mnoho radosti a úspěchů, i přes nepřízeň počasí. Celý den závodů provázelo neustálé mrholení a občasné přeháňky, což však nezabránilo našim atletům v dosažení skvělých výsledků.

Naši mladší i starší žáci zazářili a v celkovém hodnocení získali třetí místo. Předvedli vynikající výkony ve sprintu, štafetě a skoku do výšky.

Mladší žákyně nezůstaly pozadu a svými výkony vybojovaly třetí místo v celkovém pořadí. Jejich disciplíny, jako je štafetový běh a skok vysoký, přinesly mnoho bodů a podtrhly tak celkový úspěch.

Starší žákyně se rovněž nenechaly zahanbit a obsadily celkové čtvrté místo. Jejich výkony ve vytrvalostních bězích a technických disciplínách byly obdivuhodné a přispěly k tomu, že se naše škola mohla pyšnit dalším skvělým umístěním.

Všichni účastníci si zaslouží obrovskou pochvalu za jejich nasazení, týmového ducha a výkony.

Justina Hošková

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz