Vánoční turnaj

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční turnaj

Posledních dva školní dny kalendářního roku byly na druhém stupni už tradičně věnovány mezitřídnímu turnaji v míčových hrách. Třídní týmy, do kterých se musela zapojit většina žáků, spolu ve dvou kategoriích změřily síly ve třech hrách, a to basketbalu, florbalu a fotbalu. Po součtu bodů a skóre ze všech utkání vzniklo konečné pořadí, přičemž vítězové si kromě sladké odměny vybojovali i právo na roční držení putovního poháru. Konečné výsledky:

kategorie 6.- 7. tříd:                                    kategorie 8.- 9. tříd:

1. místo: 7.B                                                   1. místo: 9.C
2. místo: 6.C                                                   2. místo: 9.B
3. místo: 7.A                                                   3. místo: 9.A

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz