Silový čtyřboj

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Silový čtyřboj

Ve středu 13. 12. 2023 se naši žáci druhého stupně zúčastnili přeboru Jihomoravského kraje v silovým čtyřboji, který se konal na SŠ polytechnická v Jílové ulici, kde krom šplhu mají v těchto soutěžích bohaté zkušenosti. Pro žáky byly připraveny vhodné podmínky, postupně se všichni žáci zúčastnili těchto disciplín: šplh na laně bez přírazu nohou, trojskok snožmo, shyby, sed-leh. Školu reprezentovali Michal Nečas z 9. B, Marek Bílý, Petr Sýkora a Tobias Müller z 9. C. Naši chlapci obsadili v družstev krásné 5. místo, kde bodové rozdíly byly minimální. Mezi jednotlivci Marek Bílý vybojoval skvělé 2. místo v Jihomoravském kraji. Gratulujeme. Všem patří poděkování za příkladnou reprezentaci školy.

Mgr. Lukáš Chmel

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz