Okresní kolo družstev ve stolním tenise

AktualityÚspěchy žákůKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Okresní kolo družstev ve stolním tenise

V pondělí 23. 10. 2023 se naši žáci druhého stupně zúčastnili okresního kola družstev ve stolním tenise, který se konal na ZŠ Svážná, kde mají s těmito turnaji bohaté zkušenosti. Pro žáky byly připraveny vhodné podmínky, turnaj probíhal v obou tělocvičnách. Dívky hrály na 3 a hoši na 4 vítězné body. Družstva byla rozlosována do skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým. Naši školu reprezentovali ve III. kategorii dívek L. Chytilová, D. Kopalová, A. Králová; ve III. kategorii hochů F. Doležal, J. Nepala, V. Ilek, T. Derbek; ve IV. kategorii hochů F. Sedláček, T. Kalina, R. Lorenc, P. Sýkora; ve IV. kategorii dívek sestry Kristýna a Kateřina Plíškovy. Největšího úspěchu dosáhla děvčata ve IV. kategorii, kde zvítězila a tím pádem postoupila do krajského finále do Hodonína. Gratulujeme. Pochvalu si zaslouží i ostatní reprezentanti školy za soutěžení v duchu fair-play. Všem patří poděkování.

Mgr. Lukáš Chmel

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz