Poznávací zájezd do Londýna

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Poznávací zájezd do Londýna

Ve dnech 30.5.-3.6. 2023 se někteří žáci 6.-9. ročníků v doprovodu pedagogů vydali na poznávací zájezd do Londýna. Během prvního dne si prohlédli Buckingham Palace, Big Ben, China Town, Trafalgar square a den zakončili návštěvou muzea voskových figurín Madame Tussauds.  K večeru se děti ubytovaly v hostitelských rodinách poblíž Londýna a mohly si vyzkoušet své znalosti angličtiny v praxi. Druhý den byl ve znamení zážitků v Legolandu, kde se děti povozily na atrakcích, prohlédly si minisvět postavený celý z kostiček lega a užily si krásného počasí, než se vrátily na večeři a nocleh do hostitelských rodin. Poslední nabitý den začal jízdou lanovkou přes řeku Temži, následovala cesta metrem do centra Londýna k  Houses of Parliament a London Eye. Někteří se také povozili dvoupatrovým autobusem před prohlídkou válečného křižníku HMS Belfast a korunovačních klenotů v Tower of London. Plni dojmů a zážitků se přepravili trajektem přes kanál La Manche a v sobotu v pořádku přijeli do Brna ke svým rodinám.  

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz