Lyžařský výcvikový kurz II. stupně

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Lyžařský výcvikový kurz II. stupně

Po covidové pauze mohla být konečně obnovena tradice lyžařských kurzů. V letošním roce jsme od 12. února zavítali do nové lokality – malebného údolí Petříkova, kde celá výprava našla příjemné zázemí v penzionu Skiland. Po rozježdění a získání jistoty na nedalekém mírnějším svahu pak všechna družstva včetně začátečníků využívala náročnější svah přímo naproti penzionu. Právě fialový tým začínajících lyžařů zaslouží velké uznání, když po několika dnech výcviku dokázal bez větších problémů absolvovat i závěrečný závod ve slalomu. Také díky přejícímu počasí, výborné stravě v hotelu U Orla a dobré zábavě při společných aktivitách si všichni celý pobyt náramně užili!

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz