ČT Brno po druhé

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem ČT Brno po druhé

V předvánočním týdnu navštívili žáci 8. B Českou televizi. 

Nejprve nahlédli do maskérny a kostymérny, obhlédli sklad kulis a pak už je čekalo to největší dobrodružství – ateliéry. Největší úspěch mělo studio Dobrého rána, kde žáky nejvíce zaujaly kamery.  Vypadá to, že někteří si vybrali své budoucí povolání! Velká zábava byla se zeleným plátnem, které slouží k zobrazení grafiky při předpovědi počasí. Někteří ve stejné barvě oblečení žáci s ním splynuli. Za pultíky ve studiu AZ-kvízu se všichni cítili jako ryby ve vodě. Poslední zastávkou bylo zprávařské studio, kde žáci konečně odhalili tajemství čtecího zařízení. Nakonec byli mladí diváci pozváni ke sledování nové pohádky Krakonošovo tajemství (25. 12. ve 20.10 na ČT1). Mgr. Jana Hodovancová

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz