Obvodní kolo soutěže ve šplhu 3.-5.tříd

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Obvodní kolo soutěže ve šplhu 3.-5.tříd

Ve středu 30. listopadu se 17 žáků naší školy zúčastnilo obvodního kola soutěže ve šplhu. V tělocvičně Základní školy Krásného se sešlo celkem 108 dětí ze šesti brněnských škol. Naši žáci dosáhli ve svých kategoriích vynikajících výsledků a vybojovali jsme čtyři medailová umístění.

V kategorii chlapců čtvrtých tříd zvítězil Matyáš Hanzelka a Karel Šmerek obsadil  3. místo. Oba jsou žáky 4.C.

Mezi dívkami pátých tříd byla nejrychlejší žákyně 5.A Amálie Špryňarová a Šimon Koláček z 5.B skončil v kategorii chlapců druhý.

Všichni jmenovaní žáci se 14. prosince zúčastní městského kola a věříme, že i tam budou úspěšní.

Děkujeme všem za vzornou reprezentaci školy a za vynikající sportovní výkony.                                                                                                                       Zina Dittrichová

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz