Florbalový týden

AktualityÚspěchy žákůKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Florbalový týden

V úterý 8. listopadu hrál tým žáků šestých a sedmých tříd semifinálovou skupinu. Ze skupiny jsme nepostoupili dál, ale předvedli jsme bojovný výkon.  Vítěz naší skupiny ZŠ Úvoz celý turnaj nakonec vyhrál. Poděkování za reprezentaci patří všem hráčům. Naši školu reprezentovali: Josef Jedlička, Alexandr Laskov, Jakub Opletal, Radovan Tvrdý, Filip Vinkler, Viktor Peška, Matyáš Nemeš, Radim Krejčíř, Erik Havlík, Valentyn Kurinnyj.

V pátek 11. listopadu vstoupil do florbalového turnaje tým žáků osmých a devátých tříd. Naši skupinu jsme vyhráli a postupujeme do semifinále. Držte nám palce. Náš tým tvoří: David Navrátil, Marek Balog, Antonín Jedlička, Petr Seroiszka, Dalibor Němec, Radim Tyll, Nicolas Veselý, Petr Sýkora, Oliver Pikus, Michal Fiedler, Vojtěch Šimka.

Mgr. Petr Skalák

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz