Výlet 9. AB do Prahy

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Výlet 9. AB do Prahy

Začátek letošního školního roku jsme se rozhodli zpestřit výletem do Prahy. 15. září jsme se vydali s žáky 9. tříd na dvoudenní výlet s cílem poznat historické památky našeho hlavního města. I přes propršený první den jsme zvládli projít Staré Město, Hradčany, Malou Stranu, Nový Svět a absolvovat komentovanou prohlídku Pražského hradu. Den jsme zakončili zajímavým představením v divadle Rokoko a noční procházkou přes Staroměstské náměstí a Karlův most.

V pátek jsme se projeli lodí po Vltavě a výlet ukončili prohlídkou katedrály sv. Víta.

I přes drobné problémy se zpáteční cestou do Brna věříme, že si výlet všichni užili.

Mgr. Lucie Lísková, Mgr. Jana Chmelařová

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz