Leoš Janáček ve výuce hudební výchovy ve 4. ročníku

UncategorizedKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Leoš Janáček ve výuce hudební výchovy ve 4. ročníku

Hudební skladatel Leoš Janáček patří k nejvýznamnějším osobnostem Brna, a proto jsme využili nabídky brněnského TIC a v úterý 22. března 2022 žáci čtvrtých tříd v hodině hudební výchovy absolvovali výukový program O Janáčkovi a lišce.

Formou zábavné obrázkové prezentace s množstvím audio i video ukázek se děti pod vedením Mgr. Šárky Zahrádkové z TIC Brno dozvěděly více než 50 zajímavých údajů o životě a díle tohoto mezinárodně uznávaného velikána české hudby. Tyto informace žáci následně využili k vytvoření vlastních prezentací a pracovních listů.

Program byl pro žáky zajímavý a jistě i přínosný, atmosféru průběhu akce zachycují i přiložené fotografie.

Za učitelky čtvrtých tříd Mgr. Marie Musilová

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz