Městské a okresní kolo žáků 2. stupně základních škol ve stolním tenise

AktualityUncategorizedÚspěchy žákůKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Městské a okresní kolo žáků 2. stupně základních škol ve stolním tenise

V pondělí 4. 10. 2021 se na ZŠ Svážná v Brně uskutečnilo městské a okresní kolo žáků 2. stupně základních škol ve stolním tenise. ZŠ Janouškova byla v soutěži zastoupena 7 reprezentanty, mezi kterými nejvíce vynikly dívky v sestavě: Anna Růžičková (7. C), Kristýna Plíšková (7. B) a Kateřina Plíšková (7. B). Po vynikajícím výkonu obsadili v okresním kole 1. místo a postoupili do krajského kola!

V soutěži chlapců nás zastupovali: Richard Lorenc (7. C), Jakub Kubánek (7. C), Jakub Střelec (7. B) a Jan Rosický (7. B). Jejich bojovný výkon bohužel nevedl k postupu do krajského kola a se soutěží se rozloučili konečným 4. místem.

Mgr. David Minster

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz