Zápis ze zasedání školské rady

Školská radaKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Zápis ze zasedání školské rady

V Brně dne 28. 11. 2019

Zápis ze zasedání Školské rady

Dne 28. 11. 2019 proběhlo zasedání Školské rady.

Členové školské rady:       Ing. Petr Hladík

Ing. Lukáš Přibyl

Mgr. Petr Skalák

K jednání byl přizván ředitel školy Mgr. Jan Maroši.

Program:

  1. Diskuse o sportovním areálu
  2. Diskuse o zábraně vjezdu před školou
  1. Pan ředitel znovu informoval o technickém stavu sportovního areálu a o nutné výměně pláště hal. Pan Hladík byl požádán o vyjádření k navrhované variantě zděných hal, kterou jsme projednávali již před rokem na školské radě a byla vypracována i finanční rozvaha zděných hal. Pan Hladík přislíbil v týdnu 16. -20. prosince schůzku se zřizovatelem a prodiskutování současného stavu na místě. A informoval také, že v roce 2020 nejsou alokovány prostředky na haly.
  2.  Závěrem diskuse je, že pan Hladík požádá odbor životního prostředí o řešení situace kolem zábrany – konkrétně dva pevné sloupky.

Zapsal: Mgr. Petr Skalák

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz