Zápis ze zasedání Školské rady

Školská radaKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Zápis ze zasedání Školské rady

Zápis ze zasedání Školské rady

Dne 15. 10. 2018 proběhlo zasedání Školské rady.

Členové školské rady:

Ing. Petr Hladík

Ing. Lukáš Přibyl

Mgr. Petr Skalák

K jednání byl přizván ředitel školy Mgr. Jan Maroši.

Program:

  1. Volba předsedy školské rady
  2. Projednání a schválení výroční zprávy školy
  3. Diskuse o počtu tříd v následujících letech
  4. Diskuse o sportovním areálu
  5. Diskuse o zábraně vjezdu před školou

 

  1. Předsedou na následující období školské rady byl zvolen Mgr. Petr Skalák.
  2. Školská rada projednala a schválila výroční zprávu školy. Hlasování 3 0 0.
  3. Z diskuse vyplynulo, že škola bude moci v následujících letech otevřít dvě první třídy.  Pokud bude požadavek od zřizovatele vyšší, je nutné řešit situaci kolem soukromé základní školy, která je v pronájmu v budově školy.
  4. Pan ředitel informoval o technickém stavu sportovního areálu a o nutné výměně pláště hal. Byla zmíněna i varianta zděných či montovaných hal. Pan Hladík požádal pana ředitele o vypracování finanční rozvahy této varianty. Následně v měsíci listopadu proběhne schůzka se zřizovatelem, o možnostech financování a plánování akcí. Na stejné schůzce bude řešena i zábrana pro automobily, která byla opět zničena.

Zapsal: Mgr. Petr Skalák

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz