Krajské kolo družstev ve stolním tenise

AktualityÚspěchy žákůKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Krajské kolo družstev ve stolním tenise

Dne 15. 11. 2023 se v Hodoníně konalo krajské kolo družstev ve stolním tenise. Do tohoto kola postoupila děvčata Kristýna a Kateřina Plíškovy díky svému vítězství v okresním finále. Už při příjezdu bylo patrné, že konkurence bude velká, navíc se děvčata se soupeřkami často setkávají na turnajích. Rozlosovaná skupina se hrála systémem každé družstvo s každým. Hned první utkání naznačilo vyrovnanost této skupiny. Děvčata po napínavém boji prohrála těsně 3:2. Tento nezdar však holky nastartoval k ještě lepším výkonům. Vyhrály všechny zápasy až na ten úplně poslední, který rozhodoval o konečném umístění. Po velmi těsných prohrách nakonec v této konkurenci vyválčily krásné 3. místo. Sestrám Plíškovým patří velké poděkování za bojovný výkon a reprezentaci naší školy.

Mgr. Lukáš Chmel

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz