Úspěch běžců vytrvalců

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Úspěch běžců vytrvalců

V úterý 26. září se výběr žáků druhého stupně zúčastnil městského kola v přespolním běhu. Závody se konaly ve sportovním areálu Komec na trati dlouhé 1 500 m. Pouze kategorie chlapců 8.- 9. tříd běžela kola dvě, tj. 3 000 m. Právě na této distanci jsme byli nejúspěšnější. Družstvo ve složení Cyril Slezák, Marek Bílý, Josef Jedlička, Petr Sýkora a Nicolas Veselý skončilo mezi brněnskými školami na krásném třetím místě. Pochvalu ale zaslouží i ostatní reprezentanti školy, protože ve svých bězích, kterých se účastnilo až 80 závodníků, se vůbec neztratili a srdnatě až do konce bojovali. Gratulujeme!
Kromě bronzového družstva hochů školu reprezentovali: Katka Kopečná, Ella Trojanová, Patrik Pašek, Matěj Kuřitka – všichni 6. C, Filip Doležal, Dominika Kopalová, Nela Krausová – všichni 7. B, Aneta Čoupková, Tereza Novotná z 8. C, Bára Navrátilová, Tereza Vaculíková z 9. C.

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz