ŠKOLNÍ FOTBALOVÝ TURNAJ PRVNÍHO STUPNĚ

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem ŠKOLNÍ FOTBALOVÝ TURNAJ PRVNÍHO STUPNĚ

Ve středu 30. listopadu a ve čtvrtek 1. prosince proběhl na naší škole fotbalový turnaj tříd prvního stupně. Ve třech kategoriích změřilo své síly 13 mužstev a k vidění byly krásné souboje plné branek i napětí. Také díky roztleskávačkám i hlasitým fanouškům s transparenty nebo vlaječkami si všichni výbornou atmosféru celého turnaje řádně užili.
Konečné pořadí dle kategorií:

1. třídy:                           2. a 3. třídy:                    4. a 5. třídy:
1. 1.C                               1. 3.C                               1. 5.C
2. 1.B                               2. 2.C                               2. 4.C
3. 1.A                               3. 3.B                               3. 4.A