Krajské kolo žákyň 2. stupně základních škol ve stolním tenise

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Krajské kolo žákyň 2. stupně základních škol ve stolním tenise

V úterý 2. 11. 2021 se v Hodoníně uskutečnilo krajské kolo žákyň 2. stupně základních škol ve stolním tenise. Naši školu reprezentovala osvědčená trojice: Anna Růžičková (7. C), Kristýna Plíšková (7. B) a Kateřina Plíšková (7. B).

Holky vstoupily do turnaje, díky 1.místu v okresním kole, v roli nasazeného favorita. V cestě jim stály 3 další týmy, se kterými se utkaly ve dvojhrách i čtyřhře. Děvčata vstoupila do turnaje vítězně a svou formu si udržela i během celého dne. Holky porazily bez slitování všechny týmy rozdílem třídy – a to i díky velezkušenému trenérovi Davidu Minsterovi, který tvořil realizační tým.

Žákyně ZŠ Janouškova obsadily v krajském kole žákyň 2. stupně základních škol 1. místo a do Brna si odváží diplom a pohár pro vítěze!

Mgr. David Minster

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz