Finále v přehazované

AktualityÚspěchy žákůKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Finále v přehazované

V lednu proběhlo okresní finále města Brna v přehazované pro 1. stupeň. Hráči našeho týmu ve složení Filip BALOG, Kvido HORÁK, Max KUBÁNEK, Matěj KUŘITKA, Patrik PAŠEK, Andrej ŠTURM, Lucie CHYTILOVÁ, Kateřina KOPEČNÁ – všichni ze třídy 5. C a Alice MĚRKOVÁ z 5. B nejdříve postoupili ze základní skupiny, aby pak po skvělé hře v semifinále vybojovali zasloužený postup do finále.

V boji o první místo jsme začali s převahou a 1. finálový set vyhráli. V následujícím setu se druhý finálový tým (tvořen hráči ze ZŠ Brno, Sirotkova) vybičoval k výhře. V rozhodujícím setu, kdy se doslova bojovalo o každý bod, se sportovní štěstí přiklonilo na stranu soupeře.

Po počátečním zklamání náš tým pak během slavnostního vyhlášení převzal již s úsměvem pohár a medaile za výborné 2. místo. Je potřeba ocenit nejen obrovské nasazení, skvělou taktiku a týmovou hru našich páťáků, ale i jejich přístup fair-play, který v turnaji prokázali.

Všem hráčům patří poděkování za příkladnou reprezentaci naší školy.

Mgr. Lenka Fenclová

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz