Omezení provozu školní jídelny ve dnech 22. – 25. 2. 2022

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Omezení provozu školní jídelny ve dnech 22. – 25. 2. 2022

Vážení žáci, zákonní zástupci a zaměstznanci,

z důvodu náhlého onemocnění 70 % zaměstnankyň školní jídelny je vedení školy vám nuceno oznámit, že ve dnech 22. – 25. 2. 2022 bude školní jídelna mimo provoz, tzn, žáci ani zamětnanci školy nebudou mít zajištěny obědy. Proto je nutné, aby si žáci v následujících dnech přinesli z domu  větší svačiny a pití, které jim nahradí oběd. Bohužel není v silách ani okolních škol, aby nám připravili cca 500 obědů a zajistili dovoz obědů. Dnes – pondělí 21. 2. 2022 – se podařila zajistit k obědu alespoň studená strava. Všichni žáci i zaměstnanci budou po dané období mít obědy odhlášené – není nutné řešit odhlašování obědů přes vedoucí jídelny. 

Je nám jasné, že je tato situace nepříjemná, a proto vám všem děkujeme za pochopení.

Mgr. Maroši Jan – ředitel školy

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz