Školní družina  školní rok 2020/2021

AktualityInformace o školní družiněKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Školní družina  školní rok 2020/2021

Školní družina nabízí pobyt žákům 1. – 3. tříd základní školy. Kapacita družiny je 200 dětí a ŠD je rozdělena do 6 oddělení.

Činnost školní družiny vychází z pedagogiky volného času. Cílem je snaha rozvíjet osobnost žáka při volnočasových aktivitách, slouží k odpočinku žáků a k pohybovým aktivitám.

Oddělení jsou věkově smíšená. Činnost zajišťuje 6 kvalifikovaných  vychovatelek.

PROVOZ

Školní družina je v provozu v pondělí až pátek 6.15 – 7.40 hod. Po vyučování 11.40  – 17.00 hod.

KOLEKTIV VYCHOVATELEK ŠD

1. oddělení – Regina Vedralová
  2. oddělení – Veronika Janalíková
  3. oddělení – Bc. Alice Sedláčková
  4. oddělení – Lucie Fildánová
  5. oddělení – Helena Jirásková
  6. oddělení – Lenka Matalová

ÚPLATA

ve školním roce 2020/21 je úplata za zájmové vzdělávání žáka a pobyt v ŠD zpoplatněna částkou 130,- Kč měsíčně za jednoho žáka.

Podmínky a způsob splatnosti úplaty:

Úplata je stanovena ve dvou splátkách – za období září – prosinec (520,- Kč) a leden – červen (780,- Kč).

Úplatu za období září až prosinec je potřeba uhradit jednorázově do konce října.

Úplatu za období leden – červen je možné uhradit jednorázově do konce února.

Celková částka žáka za docházku do družiny činí tedy 1300,- Kč.

Částku lze uhradit převodem na bankovní účet školy (ne do ŠJ), č. účtu: 179034621/0100, ve výjimečných případech na pokladně školy u paní hospodářky.

Vzhledem k tomu, že si někteří zákonní zástupci nevyzvedli přes prázdniny přeplatky za loňský školní rok, budou jim tyto částky odečteny ze splátky za období září – prosinec 2022.

Variabilní symboly k platbě dostanou děti v družinovém deníčku během 2. zářijového týdne!!!!

POBYT VENKU

Připomínáme rodičům, že část pobytu ve školní družině tráví děti venku, ať již v parku nebo na školním hřišti. Bylo by vhodné, aby děti měly v šatní skříňce oblečení na převlečení.

FOTOGRAFIE

Na webových stránkách ŠD najdete fotografie z našich akcí i z běžné každodenní práce v souladu s GDPR.

Těšíme se na spolupráci s Vámi

na pobyt vašich dětí ve školní družině.

Kolektiv vychovatelek ZŠ Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace