Zápis do základních škol

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Zápis do základních škol

Důležité upozornění: Sledujte průběžně aktuální změny v zápisu do základních škol, které mohou nastat z důvodu mimořádných opatření: http://zapisdozs.brno.cz

Poté následuje stávající text: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19  opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021. Zápisy budou probíhat od 1. do 30. dubna, a to bez osobní přítomnosti dětí ve škole.

Vydávání žádostí, přihlášek

Osobně na Odboru školství, mládeže a tělovýchovy Magistrátu města Brna, Dominikánské nám. 3 v úřední dny pondělí a středa ve zkráceném časovém režimu od 8 do 11 hodin.

Kontakty:

Mgr. Irena Hudcová: Hudcova.irena.osmt@brno.cz, tel. 542 17 2181

Marcela Hofbruckerová: Hofbruckerová.marcela@brno.cz, tel. 542 17  2182

Doporučujeme předem si telefonicky nebo e-mailem sjednat schůzku, aby se předešlo případným nedorozuměním.

Poznámka: Úřední hodiny Na Odboru školství, mládeže a tělovýchovy Magistrátu města Brna, Dominikánské nám. 3 jsou omezeny na základě Usnesení vlády České republiky č. 279 o prodloužení omezení volného pohybu osob a omezeného provozu orgánů veřejné moci a správních orgánů do
1. dubna 2020 do 6:00 hod, Usnesení č. 126/2020 Sb.  s účinností od 23.3.2020.

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz