Mimořádné opatření – uzavření školy

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Mimořádné opatření – uzavření školy

Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu sdělujeme všem rodičům a žákům základní školy, že od středy 11. 3. 2020 až do odvolání neproběhne v Základní škole Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace, veškerá výuka žáků základní školy.

V této souvislosti nebude realizováno ani zájmové vzdělávání ve školní družině. Školní družina a školní jídelna pro žáky školy bude od středy 11. 3. 2020  také až do odvolání mimo provoz. Žáci budou mít obědy odhlášeny.

Jsou zrušeny i všechny odpolední mimoškolní aktivity v prostorách školy.

Dále Vám sdělujeme, že cestou elektronické žákovské knížky a žákovských školních e-mailů budou zadávány dětem úkoly a práce k výuce doma.

Žádáme Vás o průběžné sledování webových stránek a elektronické žákovské knížky, do které budeme umisťovat aktuální informace a pokyny.

Odkaz na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR – Zákaz akcí s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob zde.

 

S pozdravem

Mgr. Jan Maroši

ředitel

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz