Florbalový turnaj

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Florbalový turnaj

Dne 4. března se na naší škole konal florbalový turnaj. Pozvány byly tři školy: ZŠ Hroznova, ZŠ Otnice a ZŠ Novoměstská. Za naši školu jsme poslali do bojů dvě družstva. Hrálo se systémem každý s každým. Vítěz si odvezl pohár a pro první tři místa byly připraveny medaile. Všechna družstva obdržela sladkou odměnu. Zápasy byly napínavé a všichni statečně bojovali. A jak to dopadlo? První místo získala ZŠ Otnice. Naše mladší družstvo ve složení: Marek Balog, Martin Čech, Petr Szeroiszka, David Navrátil, David Hosnedel, Šimon Komárek, Jakub Střelec, Emil Zdražil, Filip Exler, Adam Peška, Michal Fiedler, v brance s Jakubem Hladilem, vybojovalo druhé místo. Tým starších ve složení: Matouš Nováček, Karel Drbal, Vojta Doležal, Ondřej Obroučka, Daniel Lebart, Michal Toman, Franta Doležal, Ondra Steinmetz, Jan Pilát, Adam Hrubeš, v brance se Šimonem Kubíčkem, byl na čtvrtém místě.  Na třetím místě ZŠ Hroznova a na pátém místě ZŠ Novoměstská. Cenu pro nejlepšího hráče turnaje získala ZŠ Hroznova. Cenu pro nejlepšího brankáře obdržel náš hráč Jakub Hladil. Turnaj se líbil, tak za rok opět u nás na Janouškové.

Mgr. Petr Skalák

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz