Batůžkový projekt

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Batůžkový projekt

Naše škola se zapojila do batůžkového projektu, který pořádá mezinárodní charitativní organizace  Mary´s Meals. Tento projekt je jednoduchý způsob, jak recyklováním věcí pomoci chudým dětem z celého světa a podpořit je ve vzdělávání. Zapojit se můžete i Vy, když přinesete batoh, v kterém bude: sešit, tužka, pero, pastelky, guma, ořezávátko, pravítko, pouzdro na tužky, ručník, kraťasy či sukně, triko nebo šaty, žabky či sandále, malý míček (např. tenisák), mýdlo, zubní kartáček, zubní pasta nebo lžíce. Věci mohou být použité, ale čisté a neponičené, vhodné je oblečení pro děti ve věku 4-12 let. Batůžek označte štítkem (GIRL nebo BOY). Nepřikládejte žádné hračky či jídlo. Věci můžete nosit také jednotlivě a my batůžky naplníme. Akce  potrvá do konce března. Vše můžete nosit do kabinetu paní učitelky Dvořákové.

Všem, kteří se do projektu zapojí, předem děkujeme.

Žákovský klub

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz