Divadlo Reduta

5. BKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Divadlo Reduta

Poslední den před vánočními prázdninami si užili žáci 5. B třídy návštěvou divadla Reduta na Zelném trhu, kde zhlédli divadelní představení Brněnské pověsti. Téma, které žáky provází celou školní docházkou, bylo koncipováno jako diskuze o tom, kdo osídlil území na jižní Moravě a založil město Brno, odkud dostalo svůj název a proč má ve znaku draka a kolo.  Protože žáci ve stejnou dobu nacvičovali vlastní divadlo, s velkým zájmem sledovali děj i výkony herců. Před i po představení jsme si prošli vánočně vyzdobená zákoutí v centru města, navštívili prostranství Staré i Nové radnice a užili si adventní trhy na Zelném trhu.

Byla to krásná tečka za kalendářním rokem 2019.

Vypracovala PaedDr. Helena Malůšková

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz