Náš nový kamarád

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Náš nový kamarád

Od začátku letošního školního roku má naše škola nového kamaráda. Jmenuje se Eda, je to kříženec zlatého a labradorského retrievera a štěňátku je několik měsíců. Naše škola prostřednictvím sdružení rodičů věnovala výtěžek z loňského vánočního jarmarku spolku VODÍCÍ PES, z. s., Vojkovice, který bude využit na náklady pro první rok života tohoto štěněte.

V říjnu navštívila sociální pracovnice spolku paní Mgr. Lenka Pláteníková naši školu a ukázala dětem nového kamaráda. Na jaře proběhnou ve škole besedy o výcviku a výchově vodících psů za účasti již většího Edy.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří v loňském školním roce přispěli nákupem výrobků žáků na vánočním jarmarku na tuto pěknou aktivitu.

PaedDr. H. Malůšková

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz