Pohlednice pro Tairu

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Pohlednice pro Tairu

To je Taira, seznamte se. Taiře je sedm let a již od svých dvou let statečně bojuje s velmi vážným onemocněním. Tato šikovná holčička by měla v současnosti navštěvovat první třídu. Realita je však jiná. První školní den, psaní písmenek, počítání příkladů, pobíhání s dětmi po školních chodbách, to vše nahradily pravidelné a dlouhodobé pobyty v nemocnici a boj se zákeřnou nemocí. Jako každé dítě je i Taira velmi zvídavá a ráda poznává nové věci. Proto našla zalíbení ve sběru pohlednic z různých koutů světa. Abychom ji potěšili a dodali jí psychické síly, rozhodli jsme se, že jí přispějeme do sbírky. Žáci celé školy namalovali Taiře obrázek podle vlastní fantazie, někteří přidali i úkoly, rébusy, křížovky, aby se Taira v nemocnici nenudila.

Tairu i její maminku krásných 288 s láskou vytvořených pohlednic dojalo k slzám a moc všem žákům naší školy děkují za nádherný dar a podporu!

A co vy? Už jste vykonali dobrý skutek? Vždyť ty se mají konat nejen o Vánocích!

Mgr. Jana Hodovancová

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz