Podpořte naši žákyni v soutěži na Facebooku!

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Podpořte naši žákyni v soutěži na Facebooku!

V říjnu tohoto roku byli žáci sedmých tříd zapojeni do výtvarné soutěže MŠMT Škola hrou. Jejich úkolem bylo ztvárnit toto téma podle vlastní fantazie a libovolnou technikou. Školy z celé ČR do soutěže zaslaly celkem 1400 obrázků. Z tohoto důvodu se ministerstvo rozhodlo vyhlásit ještě jednu speciální kategorii – soutěž na Facebookovém profilu o nejlepší vyobrazení J. A. Komenského . Do ní se probojovala i žákyně třídy 7.B Barbora Čechová. Pokud její obrázek obdrží do pátku 15. 11. 2019 do 12.00 h nejvíce „To se mi líbí“, vyhraje tablet Lenovo!

Předem děkujeme za podporu a sdílení a přejeme Báře hodně štěstí!

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz