Přehled kroužků pro školní rok 2020/2021

AktualityKroužkyKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Přehled kroužků pro školní rok 2020/2021

Přehled školních kroužků pro školní rok 2020/2021

Určeno pro žáky      Termín konání
Název kroužku Vedoucí tříd Den Hodina
Florbal I Skalák Petr 4. – 5. ÚT 13.00 – 14.00
Florbal II Skalák Petr 7. – 9. ÚT 14.00 – 15.00
Florbal III Skalák Petr 2. – 3. ÚT 15.00 – 16.00
Fotbal Němčanský Tomáš 2. – 5. ÚT 14.00 -15.00
Míčové hry Džoganiková Lenka 1. ČT 13.00 – 14.00
Sportovní hry Minster David 6. – 9. ST 14.10 – 15.10

 

Přehled externích kroužků pro školní rok 2020/2021
P. č. Název kroužku Určeno pro žáky tříd Termín konání Vedoucí
Den Hodina
1. Kroužky pro děti – Hra na flétnu (uč. 111 – 7. A, 1. poschodí) 1. stupeň PO 14:00 – 15:00 K. Nedbalová
2. Kroužky pro děti – Hra na flétnu (uč. 111 – 7. A, 1. poschodí) 1. stupeň PO 15:10 – 16:10 K. Nedbalová
3. Kroužky pro děti – Vaření (uč. 301 – Cvičná kuchyňka, 3. poschodí) 1. stupeň ÚT 15:15 – 16:45 bude upřesněno
4. Kroužky pro děti – Aerobic (Malý sál – hala) 1. stupeň ČT 14:00 – 15:00 bude upřesněno
5. Kroužky pro děti – Hra na kytaru (uč. 111 – 7. A, 1. poschodí) 1. stupeň 15:15 – 16:15 G. Střelská
6. Hope – Angličtina Happy English 1. – 3. roč. (uč. 110 – 6. A, 1. poschodí) 1. stupeň ST 14:00 – 15:00 K. Krištofíková
7. Hope – Angličtina Funny English 3. – 5. roč. (uč. 110 – 6. A, 1. poschodí) 1. stupeň ST 15:00 – 16:00 K. Krištofíková
8. Hope – Angličtina Funny English 6. roč. (uč. 111 – 7. A, 1. poschodí) s rodilým mluvčím 2. stupeň ST 14:00 – 15:00 J. Hoffman
9. SK TORI JUDO BRNO – Kroužek juda a sebeobrany            www.judo-brno.cz  (tělocvična) 1. stupeň 13:45 – 14:45 L. Hořt
10. ZUŠ Vranovská – Výtvarný kroužek 2. stupeň PO 15:45 – 18:00 L. Červencová
11. ZUŠ Vranovská – Výtvarný kroužek 1. stupeň ÚT 13:45 – 16:00 L. Červencová
12. ZUŠ Vranovská – Výtvarný kroužek 1. stupeň ČT 13:45 – 16:00 L. Červencová
13. ZUŠ Vranovská – Výtvarný kroužek 2. stupeň ČT 16:30 – 18:45 L. Červencová
14. ZUŠ Vranovská – Klávesy 1., 2. stupeň ST 13:00 – 17:10 R. Lička
15. ZUŠ Vranovská – Klávesy 1., 2. stupeň 13:00 – 16:20 R. Lička
16. IN BALANCE (tělocvična) 1., 2. stupeň ÚT 16:00 – 17:00 M. Veselý
17. IN BALANCE (tělocvična) 1., 2. stupeň ÚT 17:00 – 18:00 M. Veselý
18. IN BALANCE (tělocvična) 1., 2. stupeň ÚT 18:00 – 19:00 M. Veselý
19. IN BALANCE (tělocvična) 1., 2. stupeň ČT 15:00 – 17:00 M. Mikulášek
20. Monkeys Baseball (tělocvična) 17:00 – 20:00 monkeys@monkeysbaseball.cz
Veškeré informace ohledně fungování externích kroužků zajišťují jejich vedoucí, nikoliv škola.

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz