Důležitá informace pro rodiče – instrukce ke koronaviru

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Důležitá informace pro rodiče – instrukce ke koronaviru

Dovolujeme si Vás informovat o postupu naší základní školy v souvislosti s nebezpečím šíření koronaviru.

Žáci a učitelé, kteří přicestují z rizikových oblastí, by měli zodpovědně vyhodnotit příznaky nákazy. Pokud mají příznaky nakažení koronaviremzůstanou doma a kontaktují svého lékaře, případně Krajskou hygienickou stanici na čísle +420 773 768 994 (po-pá: 8:00-17:00), která rozhodne o dalším postupu v konkrétním případě.

Aktuální informace o rizikových oblastech najdete na stránce Krajské hygienické stanice v Brně.

V případě příjezdu žáka ze zahraniční dovolené jsou rodiče povinni první den po návratu dítěte do školy odevzdat třídnímu učiteli vyplněné a podepsané „Prohlášení o bezinfekčnosti“.

Prohlášení o bezinfekčnosti“ ke stažení zde

Formulář je též možno vyzvednout v kanceláři školy.

S pozdravem

Mgr. Jan Maroši