Turnaj „O pohár starosty MČ Brno-sever“

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Turnaj „O pohár starosty MČ Brno-sever“

V úterý 14. května se výběr osmých a devátých tříd zúčastnil prvního ročníku futsalového turnaje o putovní pohár starosty naší městské části. V konkurenci dalších sedmi škol si zástupci Janouškové vedli skvěle a po třech vítězstvích ve skupině postoupili do semifinále. V něm porazili ZŠ Zemědělská a v závěrečném finále předčili i pořádající tým ZŠ Merhautova. V úvodním ročníku turnaje, který by se tak měl stát tradicí, získali cenné první místo! Při závěrečném vyhlášení pak putovní pohár klukům předal starosta městské části Mgr. Martin Maleček. Naši školu reprezentovali: Michal Malhocký, Marek Čápek (oba 8.B), Dominik Hosnedel, Dominik Bartuschek, Patrik Vedral a Martin Pitrun (všichni 9.A). Blahopřejeme!

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz