Okrskové kolo mladší kategorie fotbalového turnaje McDonald´s Cup

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Okrskové kolo mladší kategorie fotbalového turnaje McDonald´s Cup

Ve čtvrtek 25. dubna proběhlo okrskové kolo mladší kategorie fotbalového turnaje McDonald´s Cup, kterého se zúčastnilo i družstvo naší školy. Tým složený z žáků třetích tříd si vedl výborně a dvěma vítězstvími ve skupině se probojoval do finále. V něm nastoupil proti mužstvu ZŠ Milénova, které kluci dokázali přesvědčivě porazit 5:0! Vítězstvím v tomto turnaji si tak zajistili účast v městském finále, které proběhne 10. května. Gratulujeme!

V turnaji nastoupili: Alexander Lasko 3.A, Jakub Hladil, Pavel Outrata, Viktor Peška, Adam Tetřev, Martin Čápek, Erik Pernica, Tobiáš Kalina – všichni 3.C.

Mgr. Tomáš Němčanský

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz