Florbalový turnaj Memoriál J. Krejčíka

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Florbalový turnaj Memoriál J. Krejčíka

Dne 5. dubna proběhl finálový den florbalového turnaje Memoriál J. Krejčíka, který pořádá již 20 let ZŠ Tuháčkova. Z celkového počtu dvaceti brněnských škol jsme postoupili mezi šest nejlepších. Našeho prvního soupeře ZŠ Milénova jsme porazili 5:1. Ve druhém zápase ve skupině jsme zvítězili nad ZŠ Jana Babáka 5:2 a naši skupinu jsme vyhráli. V semifinále jsme hráli se ZŠ Bakalovo nábřeží a v normální hrací době skončil zápas 2:2. O postupujícím rozhodly nájezdy, ve kterých byl úspěšnější soupeř. Čekal nás zápas o třetí místo se ZŠ Jana Babáka a naše výhra 6:2 stvrdila úspěch v turnaji. Všichni hráči dostali bronzové medaile a pro školu získali pohár. Všem patří poděkování za reprezentaci školy. Náš tým nastoupil ve složení: Filip Kobza, Marek Čápek, Patrik Jochman, Štěpán Pacal, Michael Nicolas Kokeš, Patrik Vedral, Jaromír Karpíšek, Martin Pitrun, Dominik Bartuschek. Všem děkujeme. Petr Skalák

 

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz