Florbalový turnaj

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Florbalový turnaj

Dne 27. února se na naší škole konal florbalový turnaj pro žáky 3.-6.tříd. Pozvány byly tři školy: ZŠ Křídlovická, ZŠ Otnice a ZŠ Novoměstská. Za naši školu jsme poslali do bojů dvě družstva. Hrálo se systémem každý s každým. Pro první tři místa byly připraveny medaile a pro všechny sladká odměna. Zápasy byly vyrovnané a všichni statečně bojovali. A jak to dopadlo? První místo získalo naše mladší družstvo složené hlavně z žáků pátých tříd jmenovitě: Marek Balog, Martin Čech, Petr Seroiszka, David Navrátil, David Hosnedel, Šimon Komárek doplněné o čtvrťáky Jakuba Střelce a Ondřeje Láhnera a v brance s třeťákem Jakubem Hladilem. Druhé místo získalo naše starší družstvo. Třetí místo získalo družstvo ZŠ Otnice, čtvrté místo ZŠ Křídlovická a páté místo ZŠ Novoměstská. Turnaj se líbil, tak snad budeme příští rok pokračovat.

Mgr. Petr Skalák

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz