Výročí Československa

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Výročí Československa

V letošním roce oslavila naše republika sto let. S připomenutím tohoto výročí nezůstala pozadu ani naše škola. Žákovský klub pro své spolužáky připravil výtvarnou soutěž na témata „Bankovka nebo známka ke stému výročí Československa“. Během měsíce října a listopadu se do soutěže zapojilo 108 žáků. Vybrat z takového počtu ty nejpovedenější a nejoriginálnější výkresy bylo velice obtížné, proto jsme se rozhodli ocenit více žáků a jejich práce vystavit v prostorách školy.

Na prvních pěti místech se z prvního stupně umístili: Anna Černá, Adéla Skoupá a Sára Soukupová, Lucie Navrátilová, Karolína Krauzová, Karolína Šrámková a Viktorie Honková.

Z druhého stupně byli autory prvních pěti vítězných prací: Hana Holíčková, Natálie Butorová, Marek Havrlant, Magdaléna Bilová, Natálie Švédová.

Žákovský klub

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz