Přehled kroužků pro školní rok 2018/2019

AktualityKroužkyKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Přehled kroužků pro školní rok 2018/2019

Přehled školních kroužků pro školní rok 2018/2019

Název kroužku Určeno pro žáky tříd Termín konání Vedoucí
Den Hodina
1. Stolní tenis I 4. ÚT 13:15 – 14:15 H. Kachlířová
2. Fotbal    max. 18 žáků 2. – 5. 14:00 – 15:00 T. Němčanský
3. Florbal I 3. – 5. ÚT 13.00 – 14:00 P. Skalák
4. Florbal II 2. stupeň ÚT 14:00 – 15:00 P. Skalák
5. Florbal III 2. – 5. ÚT 15:00 – 16.00 P. Skalák
6. Míčové hry 1. ČT 12:00 – 13:00 L. Džoganiková
7. Přírodovědný  I 1.stupeň PO 13:45 – 15:15 J. Dorňák
8. Přírodovědný  II 1.stupeň ST 13:45 – 15:15 J. Dorňák
9. Šachy 1., 2. stupeň ČT 13.00 – 14:00 P. Skalák
10. Keramika 1. skupina 3. – 5. ČT 13:45 – 15:45 H. Malůšková
11. Keramika 2. skupina 2., 3. ČT 13:30 – 15:00 H. Malůšková
12. Keramika 3. skupina 2., 3. ČT 15:00 – 16:30 H. Malůšková
13. Příprava na přij. zkoušky z M * 9. ÚT 7:00: – 8:00 J. Chmelařová
14. Příprava na přij. zkoušky z ČJ * 9. PO 14:00 – 15:00 J. Žemlová
15. Dyslektický kroužek 1. stupeň PO 13:45 – 14:45 M. Dostoupilová
* – zahájení 11/2018

Přehled externích kroužků pro školní rok 2018/2019

Název kroužku Určeno pro žáky tříd Termín konání Vedoucí
Den Hodina
1. Věda nás baví 1. stupeň ÚT 14:00 – 15:00 L. Kořínek
2. Kroužky pro děti – Flétna 1. stupeň PO 15:00 – 16:00 G. Střelská
3. Kroužky pro děti – Vaření 1. stupeň ÚT 15:00 – 16:30 M. Stříteská
4. Kroužky pro děti – Elektrohry 1. stupeň ST 15:00 – 16:00 P. Skopal
5. Kroužky pro děti – Aerobic 1. stupeň ČT 14:00 – 15:00 Š. Morávková
6. Kroužky pro děti – Hra na kytaru 1. stupeň 14:00 – 15:00 K. Křečková
7. Kroužky pro děti – Hra na kytaru 1. stupeň 15:00 – 16:00 K. Křečková
8. Hope – Jazykový kroužek angličtiny Happy English 1. stupeň ST 13:00 – 14:00 L. Inštitorisová
9. Hope – Jazykový kroužek angličtiny Funny English 1. stupeň ST 14:15 – 15:15 L. Inštitorisová
10. SK TORI JUDO BRNO – Kroužek juda a sebeobrany 13:45 – 14:45 Hořt
11. ZUŠ Vranovská – Výtvarný kroužek 1. stupeň ÚT 13:45 – 16:00 L. Červencová
12. ZUŠ Vranovská – Výtvarný kroužek 1. stupeň ČT 13:45 – 16:00 L. Červencová
13. ZUŠ Vranovská – Výtvarný kroužek 2. stupeň ČT 16:30 – 18:45 L. Červencová
14. ZUŠ Vranovská – Klávesy ST 14:25 – 18:20 R. Lička
15. ZUŠ Vranovská – Klávesy 14:30 – 16:45 R. Lička
16. IN BALANCE 1., 2. stupeň ÚT 16:00 – 19:00 M. Veselý
17. IN BALANCE 1., 2. stupeň ČT 15:00 – 17:00 M. Mikulášek
18. Korfbal 1. stupeň ST 14:45 – 15:30 D. Drábková

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz