Krajské finále McDonald´s Cupu

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Krajské finále McDonald´s Cupu

Sportovní areál ZŠ Janouškova se opět po roce stal dějištěm finálového klání fotbalového turnaje družstev prvního stupně základních škol. Slavnostního zahájení se zúčastnil i starosta městské části Brno-sever Mgr. Martin Maleček. Šestnáct nejlepších týmů z Jihomoravského kraje poté změřilo své síly ve dvou kategoriích, přičemž vítěz starší si vybojoval i postup do republikového finále v Ústí nad Labem. Tím se nakonec stalo mužstvo ZŠ Měšťanská z Brna, naopak v mladších dominovali hráči ze ZŠ Rousínov. Domácí tým ZŠ Janouškova obsadil ve starší kat. sedmé místo. Ceny všem zúčastněným týmům pak v závěru turnaje předaly fotbalové osobnosti minulé i současné éry.

Mgr. Tomáš Němčanský

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz