My best and funniest Future Prediction

7. A7. BAktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem My best and funniest Future Prediction

 

Výuka budoucího času v sedmých třídách vyvrcholila kláním o nejlepší a zároveň nejvtipnější vylíčení vlastní budoucnosti – My best and funniest Future Prediction. Každý z žáků si připravil minimálně 20 vět o tom, jak by si představoval svůj život za několik let. Celý týden bavily děti své spolužáky vtipnými historkami a ti si návzájem losovali své favority. Z každé třídy postoupili 4 žáci. Za účasti všech žáků ze 7. A i 7. B proběhlo velké finále a vítězové byli odměněni. Na 1. místě se umístil Matěj ČERNÝ ze 7. B, na 2. místě Alena KRČMÁŘOVÁ ze 7. A a 3. místo obsadil Jan MASHKE také ze 7. A.

Mgr. Eva Zemanová, Mgr. Lucie Lísková

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz