Velikonoční dekorace

Aktuality ze školní družinyKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Velikonoční dekorace

Jako již každý rok se i letošní před velikonočními prázdninami nesl v duchu velikonočního tvoření se školní družinou. Místem konání této akce byla již tradičně školní jídelna, kde se sešli rodiče, děti i paní vychovatelky. K dispozici byly všem přítomným nejrůznější přírodniny, větve, proutí, mechy, květiny, ale také nepřeberné množství ozdob a doplňků, pomocí kterých si děti a rodiče mohli vytvořit svoje originální díla. Všichni, kteří přišli tvořit do naší velikonoční dílny, si odnesli krásné velikonoční dekorace a spoustu zážitků ze společného tvoření. Děkujeme všem, kteří se této akce zúčastnili,          a pevně věříme, že se sejdeme opět za rok u dalších velikonočních dekorací.

Kolektiv vychovatelek ŠD

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz