Divizní finále školního futsalu

AktualityÚspěchy žákůKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Divizní finále školního futsalu

Tak jako v minulých letech se odehrálo divizní finále ŠkoFL 7. a 9. tříd v rousínovské sportovní hale, ze kterého z každé kategorie postupuje pouze vítěz do konferenčního finále Východ, které se odehraje ve SH Rousínov v úterý 27. března 2018.

Všechny školy dorazily včas, a tak se hala zaplnila zhruba 120 hráči. Naše škola se zúčastnila finále 9. tříd. Všechna utkání byla hrána ve velkém tempu a s nasazením. Pro všechny zúčastněné týmy byly jako tradičně připraveny diplomy s umístěním a v každé kategorii byl vyhlášen a oceněn nejlepší střelec. Naše škola nakonec obsadila konečné 3. místo. Nejprve zvítězila nad ZŠ Herčíkova 6:1 a poté dvakrát prohrála, se ZŠ Bednářova 1:3 a na závěr ze ZŠ Sportovní z Uherského Hradiště 1:7. I tak lze považovat 3. místo v kraji za velký úspěch naší školy. Reprezentovali nás tito hráči:                                                                                     Jakub Vudka, Tomáš Šmíd, Jan Maléř, Samuel Zach, Jonáš Svoboda (všichni 9. A), Patrik Vedral, Dominik Bartuschek (8. A), Michal Jordan (9. A).

Mgr. Radim Bubeníček

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz