Zimní florbalový turnaj

UncategorizedKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Zimní florbalový turnaj

Dne 30. ledna se na naší škole konal florbalový turnaj pro žáky 3.-5. tříd. Pozvali jsme tři základní školy: ZŠ Novoměstská, ZŠ Křídlovická, ZŠ Otnice. Za naši školu jsme poslali do boje dvě družstva. Hrálo se systémem „každý s každým“. Pro první tři místa byly připraveny medaile a pro všechny sladká odměna. Zápasy byly zajímavé a všichni statečně bojovali. A jak to dopadlo? První místo získala ZŠ Janouškova tým A, druhé místo získala ZŠ Otnice a na třetím místě se umístilo naše družstvo B. Naši školu reprezentovali: Družstvo ZŠ Janouškova A: Dušan Zajíček (3. C), Vojtěch Šimka (3. D), Martin Čech (4. B), Vojta Doležal, Adam Fogaš, Filip Hloušek (všichni 5. A), Libor Hájek a Marek Balog (ze 4. B) a družstvo ZŠ Janouškova B hrálo ve složení: Šimon Pelíšek, Radim Tyll (3. A), Adam Peška (3. B), Oliver Pikus (3.D), David Navrátil, David Hosnedel, Petr Seroiszka (všichni 4. B), Šimon Pelíšek, Radim Tyll (3. A).

Turnaj jsme uspořádali již podruhé a líbil se, tak snad se podaří i další ročník.

Mgr. Petr Skalák

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz