Druhé kolo školní futsalové ligy

AktualityÚspěchy žákůKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Druhé kolo školní futsalové ligy

Ve čtvrtek 7. prosince se fotbalový výběr naší školy zúčastnil 2. kola celostátního turnaje Školská futsalová liga. Los nám do skupiny tentokráte přisoudil ZŠ Hudcovu, ZŠ Krásného a ZŠ Hustopeče. V prvním utkání jsme porazili 1 : 0 ZŠ Hudcovu, ve druhém zápase jsme pak s přehledem 15 : 1 porazili ZŠ Hustopeče. V posledním utkání jsme si opět zastříleli a porazili jsme ZŠ Krásného 10 : 3. Skupinu jsme jednoznačně ovládli a postoupili jsme do divizního finále. Gratulujeme našemu týmu ve složení Jakub Vudka, Jan Maléř, Tomáš Šmíd, Samuel Zach (všichni 9. A), Marek Kitler, Michal Jordan (9. B), Dominik Bartuschek, Dominik Hosnedel, Jaroslav Karpíšek a Patrik Vedral (všichni 8. A).

Mgr. Radim Bubeníček

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz