Dějepisná olympiáda

AktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Dějepisná olympiáda

V listopadu na naší škole proběhlo školní kolo dějepisné olympiády, do které se naše škola již tradičně zapojuje. Letos na žáky osmých a devátých tříd čekalo téma „To byla první republika aneb Československo v letech 1918 – 1938.“ Na prvním místě se umístil Vojtěch Tichý z 9. B, který získal 53 bodů z celkového počtu 65 a bude naši školu reprezentovat v okresním kole. Na druhém místě se 45 body se umístila Terezie Slivová z 9. A, třetí místo obsadila Silvie Dvořáková z 9. B, která získala 41 bodů. Letos si poprvé vyzkoušeli olympiádu také žáci 8. A, ze kterých se nejlépe dařilo Magdě Bilové a Martinu Pitrunovi. Všem děkujeme za účast a gratulujeme za skvělé výsledky.

Mgr. Petra Dvořáková

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz