Pohár základních škol

AktualityÚspěchy žákůKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Pohár základních škol

Dne 28. listopadu se družstvo naší školy zúčastnilo florbalového turnaje Pohár základních škol. Turnaj se hrál v hale Tatran Bohunice. Ze základní skupiny jsme po dvou výhrách a jedné porážce postoupili do semifinále, kde jsme sehráli dramatický zápas, který v základním čase skončil remízou 3:3. Musely rozhodnout samostatné nájezdy. Podlehli jsme v páté sérii a hráli o třetí místo. Poslední zápas na turnaji jsme vyhráli a obsadili tak konečné třetí místo. Všem děkuji za předvedený výkon a reprezentaci školy.

Na turnaji nás reprezentovali: Karel Drbal, Ondra Obroučka, Matouš Nováček všichni z 5. A dále Samuel Filipín, David Navrátil, David Hosnedel, Libor Hájek, Petr Seroiszko, Marek Balog všichni ze 4. B.

Mgr. Petr Skalák

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz