S atletikou na „Botanku“

AktualityÚspěchy žákůKomentáře nejsou povolené u textu s názvem S atletikou na „Botanku“

Ve středu 15. listopadu se žáci druhého stupně zúčastnili tradičních halových atletických závodů na Sportovním gymnáziu Ludvíka Daňka v Botanické ulici. Výběr osmých a devátých tříd si vedl velmi dobře, když ve čtyřech disciplínách získal celkem pět medailí a několik dalších umístění v první „osmičce“. Na stupních vítězů skončili: Samuel Zach – 1. místo v hodu medicinbalem a 3. místo ve skoku do dálky, Tereza Němčanská – 1. místo v běhu na 30 m, Nicolas Kokeš – 3. místo v běhu na 30 m, Marcel Máša – 3. místo v hodu medicinbalem. Další pěkná umístění získali Eliška Pelíšková, Gabriela Michutová a Michal Jordan. Gratulujeme!