První školní den

1. A1. B1. CAktualityKomentáře nejsou povolené u textu s názvem První školní den

Každým rokem je první školní den svátečním dnem. Škola voní čistotou a vítá jak starší tak mladší žáky. Nejvíc se asi těší ti nejmladší. Ale přicházejí i s obavami v srdíčku, jaká bude jejich paní učitelka nebo pan učitel, jaké děti budou jejich budoucími spolužáky a jak zvládnou nový kus života bez maminky či tatínka. A tak si první školní den užívají společně. Naši prvňáčci prožili první vyučovací hodinu se svými rodiči, od starších žáků 9. tříd dostali stužky nebo šerpy, kterými byli pasováni na žáky prvních tříd a odnesli si spoustu pěkných dárečků na památku. Všechny tři první třídy také navštívil pan ředitel Mgr. Jan Maroši  spolu s panem poslancem Mgr. Jiřím Miholou, kteří dětem popřáli hodně úspěchů v novém školním roce 2017/2018. Paní učitelky měly krásně vyzdobené třídy a s úsměvem na tváři pomohly dětem úplně zapomenout na počáteční obavy. A tak jim přejeme, ať jim tento přístup vydrží po celý školní rok a prvňáčkům, ať se jim u nás ve škole líbí, jsou zvídaví a hodní.

PaedDr. Helena Malůšková

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz