Běh brněnské mládeže

AktualityÚspěchy žákůKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Běh brněnské mládeže

Pod záštitou CVČ Brno Lužánky probíhala celý školní rok 2016-17 soutěž ve vytrvalostním běhu, který se dvakrát uskutečnil u ZŠ Brno Milénova na Lesné a dvakrát přímo v areálu lužáneckého parku. Běh byl určen žákům základních škol od 1. po 9. ročník. Z naší školy se za 1. stupeň během celého školního roku vystřídalo 72 žáků a někteří i opakovaně. Díky skvělým výsledkům jednotlivců, ale především díky úžasné kolektivní souhře po sečtení všech časů jsme dosáhli za 1. stupeň na 3. místo mezi všemi zúčastněnými základními školami. Vyvrcholení proběhlo na konci června v Lužánkách a naši žáci byli odměněni krásným pohárem a sportovními drobnostmi. Těšíme se na další ročník v nadcházejícím školním roce 2017-2018 a všem našim šikovným sportovcům blahopřejeme.

Helena Malůšková

© 2016 ZŠ Janouškova 2 Brno | ZenSoft.cz